pomaganie przez promowanie

Pomagamy tym, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.

Pomaganie przez Promowanie

Wracamy z kolejną edycją akcji “Pomaganie przez promowanie”.

W tym roku również organizujemy akcję, która w poprzedniej edycji cieszyła się wysokim zainteresowaniem.

 

pattern_2.png

Nowa edycja - nowe zasady - niezmienne wartości

W tej edycji zmieniliśmy zasady akcji. Postanowiliśmy nawiązać współprace z firmą zajmującą się dostarczaniem najwyższej jakości produktów codziennego użytku: środki czystości, do higieny osobistej, suplementy diety czy produkty drobnego AGD.

Ze sprzedaży produktów za pośrednictwem naszego profilu na stronie partnera 50% naliczonej marży trafi na konto fundacji zajmującej się działaniami na rzecz zwierząt.

nasz katalog produktów
pattern_1.png

Ponad 60 lat doświadczeń

Amway to firma rodzinna, która powstała w 1959 roku i od samego początku dostarcza najlepszych produktów. Wizją Amway jest stworzenie świata, w którym żyją zdrowsi i bardziej pewni siebie ludzie cieszący się z bezpieczeństwa finansowego. Codziennie pracujemy, aby pomóc ludziom wieść lepszej jakości życie i troszczyć się o środowisko naturalne.

Katalog znajdziecie po kliknięciu w logo Amway.

Ponad 500 produktów w katalogu

Każdy znajdzie tu dla siebie produkty, z których korzysta. Masz wpływ na to jak potoczą się losy wielu zwierząt. Masz wpływ na poprawę ich życia poprzez kupowanie wysokiej jakości produktów, które oferujemy.

Firma Amway oferuje suplementy diety, produkty dla domu, kosmetyki oraz artykuły do higieny osobistej, które łączą w sobie najnowsze innowacje i najlepsze składniki. Nasz asortyment to marki i produkty, którym możesz zaufać. Szukasz nowego programu pielęgnacji skóry? A może programu utraty wagi, który zapewni Ci upragnione efekty? Bezpiecznych produktów do sprzątania domu, które nadadzą czyszczonym powierzchniom wspaniały połysk?

Zapisz się na newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać aktualizacje na temat naszej oferty biznesowej.

Szanujemy Twoją prywatność i traktujemy jej ochronę poważnie. Żadnego spamu

Siedziba

  • Lokalizacja

    Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz

  • Email

    kontakt@kisstherat.pl

  • Telefon

    730 640 666

Copyright © 2022 Kiss The Rat , Wszelkie prawa zastrzeżone.